Trwa ładowanie...
do1w0dn

Lamborghini Huracán warte prawie milion zł wystawione na sprzedaż za... 5 dolarów

Niestety, w tym przypadku nie pomoże nawet najlepszy artysta-rzeźbiarz-blacharz. Samochód jest w katastrofalnym stanie, więc dziwi fakt, że w ogóle właściciel zdecydował się wystawić ten egzemplarz lub raczej to, co z niego zostało na sprzedaż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lamborghini Huracan Genewa 2014
Lamborghini Huracan Genewa 2014 (WP.PL, Fot: Szymon Jasina)
do1w0dn

Nietypowe ogłoszenie zostało wystawione w serwisie aukcyjnym iaai.com. Na aukcji z ceną wywoławczą wynoszącą jedyne 5 dol. nabyć można Lamborghini Huracan z 2015 roku. Niestety pojazd jest całkowicie spalony.

   iaai.com
(iaai.com)

Niewiele części przetrwało pożar w stanie pozwalającym na ich rozpoznanie. Z całą pewnością można rozpoznać felgi, fotele, elementy ramy, amortyzator, światła i… właściwie na tym można skończyć wyliczankę.

   iaai.com
(iaai.com)

Z opisu aukcji możemy się ponadto dowiedzieć, że samochód nie odpala oraz, że żadna z czterech poduszek powietrznych nie jest aktywna. Ocalały natomiast kluczyki.

   iaai.com
(iaai.com)

Gdyby ktoś był zainteresowany taką ofertą - minimalne przebicie w aukcji będzie wynosić 25 dolarów, ale data aukcji jeszcze nie została ogłoszona. Cena rynkowa tego modelu wynosi 236 tys. dol.

   iaai.com
(iaai.com)

Dlaczego samochód został wystawiony na aukcji i z jakiego względu ktoś mógłby chcieć go kupić? Taki pojazd może mieć wartość sentymentalną lub kolekcjonarską. Z pożaru ocalał nr VIN, co pozwala nam podejrzewać, że cena pojazdu w trakcie licytacji wzrośnie znacznie powyżej ceny wywoławczej.

do1w0dn

Podziel się opinią

Share
do1w0dn
do1w0dn