Trwa ładowanie...
d4hksz3
robert kubica

Kubica przed wypadkiem – albo grubo, albo wcale – wideo

Robert Kubica jest niezwykłym kierowcą. Jego odwaga i refleks wielokrotnie pozwoliły mu osiągać świetne wyniki w różnych pojazdach. Przypominamy jak wyglądały jego starty z punktu widzenia kibica rajdowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kubica przed wypadkiem – albo grubo, albo wcale – wideo
(East News)
d4hksz3

Jako Polacy nie mamy zbyt dużo dystansu do Roberta Kubicy. Dopingujemy mu wszyscy niezależnie od tego, jakim autem akurat jeździ, albo z jakimi problemami się zmaga. Jednak kibice z innych krajów również uwielbiają styl jazdy polskiego kierowcy, dlatego w sieci pojawiająsię kompilacje najlepszych momentów w karierze rajdowej Kubicy.

Ostatnie doniesienia o możliwości powrotu do F1 rozbudziły nadzieję, jednak to nie jest takie proste, ponieważ mimo wielkiego talentu, chęci i rehabilitacji, są przeciwskazania, których przeskoczyć się nie da. Skoro temat w mediach rozgorzał, postanowiliśmy poszperać w sieci i poszukać archiwalnych materiałów z udziałem Roberta Kubicy. Postanowiliśmy cofnąć się o kilka lat wstecz i przypomnieć sobie, jak najlepszy polski kierowca radził sobie na trasach rajdowych.

Musimy przyznać, że opanowanie auta jest imponujące. Wycieczki poza trasę najczęściej były spowodowane bardzo odważnym pokonywaniem kolejnych zakrętów. Robert jeździł dla wyniku, ale też dla kibiców. Możliwość obserwowania jego geniuszu popartego latami treningu i olbrzymim skupieniem to prawdziwa przyjemność. Trzymamy kciuki za jego powrót do sportu, ponieważ bez niego to nie jest to samo.

d4hksz3

Podziel się opinią

Share

d4hksz3

d4hksz3