Trwa ładowanie...
d2xm75q

Kuba Wojewódzki chwali się samochodem zastępczym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki chwali się samochodem zastępczym
(Instagram)
d2xm75q

Stłuczka świeżo kupionym samochodem to szczególnie niemiła przygoda. Trzeba jednak w takiej sytuacji szukać pozytywów i tak zrobił Kuba Wojewódzki. Na czas, gdy jego nowy bentley continental GT trafił do warsztatu, dostał auto zastępcze. I to nie byle jakie – limuzynę brytyjskiej marki, model Flying Spur.

Kuba Wojewódzki znany jest z zamiłowania do sportowych samochodów z najwyższej półki. Ostatnio zamiast kolejnego ferrari zdecydował się na auto o nieco innym charakterze. Wzorem piłkarzy kupił bentleya continentala GT z podwójnie doładowanym silnikiem W12 o pojemności 6,0 l. Samochód ten jest duży i ciężki, ale spora moc zapewnia odpowiednie osiągi. W odróżnieniu od typowych supersamochodów ma on w sobie wiele z limuzyny – jest komfortowy i bogato wyposażony.

Niestety już kilka dni po tym, gdy Wojewódzki pochwalił się nowym nabytkiem, zamieścił w internecie zdjęcie rozbitego przodu auta z informacją, że „pan Robert się śpieszył, bo miał dwa promile”. Na szczęście wszystko zakończyło się na małej stłuczce, ale samochód Wojewódzkiego musiał trafić do warsztatu. Jak mówi stare przysłowie: „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Jako samochód zastępczy gwiazdor otrzymał czterodrzwiową wersję tego samego modelu auta, czyli bentleya flying spur.

Choć jest to jedna z mniejszych limuzyn brytyjskiej marki, jest też tą najbardziej sportową – o ile w ogóle można tak w ogóle powiedzieć o luksusowym, mierzącym 5,3 m sedanie. Jak sam Wojewódzki żartuje: „czasem warto rozbić auto”.

sj

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d2xm75q

Podziel się opinią

Share

d2xm75q

d2xm75q