Trwa ładowanie...
d3vsu3f

Kobiety nagrodziły Mitsubishi ASX

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobiety nagrodziły Mitsubishi ASX
(Zdjęcie producenta/Mitsubishi)
d3vsu3f

Mitsubishi ASX otrzymał dwie nagrody w konkursach "Superprodukt 2013" i "Najlepszy Samochód Kobiecy 2013" organizowanych przez miesięcznik "Świat Kobiety".

Główna nagroda w konkursie "Superprodukt 2013" była przyznawana głosami czytelniczek pisma, które wybierały spośród 340 różnych produktów, w tym samochodów, zgłoszonych do udziału w tej rywalizacji. - Mitsubishi ASX został zwycięzcą naszego konkursu, gdyż jest nowoczesnym samochodem gwarantującym kobiecie komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy - tak uzasadniała werdykt jury Wanda Biernacka podczas ceremonii wręczania statuetek.

Model "Trzech Diamentów" najlepszy okazał się również w ocenie jurorów, którzy przyznawali tytuł "Kobiecego Samochodu Roku". Wśród nich znaleźli się lekarze wielu specjalności oraz aktorki - Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska. Zgłoszone pojazdy były oceniane pod kątem dynamiki, bezpieczeństwa, wyglądu, jakości wykonania oraz wygody.

d3vsu3f

Produkowany w Japonii Mitsubishi ASX oferowany jest na polskim rynku w cenie od 63 300 zł. Standardowo klient otrzymuje 4-letnią gwarancję z limitem 300 000 km, zaś na życzenie można ją przedłużyć o kolejny rok.

Źródło: Mitsubishi

ll/moto.wp.pl

Odmrażacze do szyb i zamków w niskich cenach na Allegro. Sprawdź oferty!

d3vsu3f

Podziel się opinią

Share

d3vsu3f

d3vsu3f