Trwa ładowanie...
ycipk-p3orer

Kierowca radiowozu śmiertelnie potrącił psa i odjechał z miejsca zdarzenia

Do wypadku doszło 1 października 2019 roku na ulicy Rzgowskiej w Łodzi. Według relacji świadków, kierowca radiowozu potrącił czworonoga, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia, gubiąc przy okazji przednią tablicę rejestracyjną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radiowozem kierował pracownik cywilny, który odbywał przejazd techniczny.
Radiowozem kierował pracownik cywilny, który odbywał przejazd techniczny. (iStock.com)
ycipk-p3orer

Funkcjonariusze wezwani na miejsce wypadku szybko ustalili, że za kierownicą radiowozu siedział pracownik cywilny KMP w Łodzi, który odbywał przejazd techniczny. Policja prowadzi teraz w jego sprawie postępowanie wyjaśniające. Sprawca odpowie prawdopodobnie za nieudzielenie pomocy rannemu zwierzęciu, które zdechło kilka minut po wypadku.

Okolicznością łagodzącą w sprawie będą z pewnością zeznania właścicielki czworonoga, która przyznała, że kilka godzin wcześniej jej pies uciekł i biegał po okolicy bez dozoru. Kobieta także zostanie pociągnięta do odpowiedzialności jako współwinna wypadku.

ycipk-p3orer

Na chwilę obecną trudno stwierdzić, czy istniały jakiekolwiek szanse, by uratować poważnie ranne zwierzę. Nie zmienia to jednak faktu, że kierowca radiowozu, który nie zatrzymał się w celu udzielenia pomocy, zachował się zdecydowanie niewłaściwie.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p3orer

ycipk-p3orer
ycipk-p3orer