Trwa ładowanie...
d2i0out

Kia pokazała projekt wnętrza nowego Sorento

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kia pokazała projekt wnętrza nowego Sorento
(Materiały prasowe)
d2i0out

Kia zaprezentowała wygląd wnętrza nowej generacji swojego SUV-a Sorento. Pierwszy szkic nie zdradza wiele, ale pokazuje, że samochód ma być nowoczesny, a przy tym bardziej luksusowy niż dotychczas.

Koreańska Kia zrobiła znaczący postęp przez ostatnie lata. Nie jest to już marka produkująca samochody drugiej kategorii, ale równoprawny gracz konkurujący z europejskimi i japońskimi konstrukcjami. Nowe Sorento ma po raz kolejny podnieść poprzeczkę. Wnętrze ma wyglądać bardziej efektownie, jakość wykonania być lepsza, a materiały miękkie w dotyku. Samochód będzie też bardziej przestronny niż dotychczas, co wpłynie na komfort podróży.

Oferta obejmować będzie kilka odmian silnikowych oraz bogaty wybór fabrycznych opcji wyposażenia, dostosowany do potrzeb i wymagań rynków sprzedaży. Kia zapowiada, że stylistyka nadwozia będzie równie atrakcyjna i dynamiczna. Można liczyć, że jak przystało na SUV-a, auto będzie prezentować się masywnie.

d2i0out

Samo wnętrze zaprezentowane na szkicu jest zarówno pełne form jak i przejrzyste. Duże elementy konsoli środkowej udało się połączyć czytelnym sterowaniem. Choć niektórzy woleliby może bardziej minimalistyczną stylistykę, to taki wygląd pasuje do charakterystyki SUV-a. Kia obiecuje też lepsze materiały i bardziej luksusowe odczucia, ale o tym przekonamy się dopiero po premierze.

Nowe Sorento zadebiutuje w Korei pod koniec sierpnia, natomiast europejska premiera auta będzie miała miejsce 2 października podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.

Szukasz akcesoriów do swojego auta? Kliknij i zobacz najlepsze oferty!

d2i0out

Podziel się opinią

Share

d2i0out

d2i0out