Trwa ładowanie...
ycipk-368ed2

Już powstaje chińska kopia nowego Renault ZOE

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już powstaje chińska kopia nowego Renault ZOE
(zdjęcie producenta)
ycipk-368ed2

Na każdych targach motoryzacyjnych można spotkać zastępy Chińczyków z miarkami i aparatami fotograficznymi, którzy dokładnie dokumentują wszystkie szczegóły nowych modeli. Podobna grupa odwiedziła stoisko Renault podczas Salonu Samochodowego w Genewie, a na efekt nie trzeba było długo czekać.

Chińskie kopie europejskich, japońskich i amerykańskich samochodów już dzisiaj nikogo nie dziwią. Są one w niskiej cenie oferowane na lokalnym rynku, a samym firmom motoryzacyjnym taka praca szpiegowska pomaga w szybszym rozwoju. Tym razem można mówić o pewnym rekordzie. Pierwszy projekt samochodu nazwanego Shenzhen Greenwheel J0 ujrzał światło dzienne 12 dni po premierze Renault ZOE. Chiński samochód wygląda niemal identycznie i najprawdopodobniej zadebiutuje już w kwietniu 2012 na targach w Pekinie.

Shenzhen Greenwheel to firma, która produkuje samochody elektryczne i już ma spore doświadczenie w kopiowaniu europejskich projektów. W ofercie tej marki znajdziemy między innymi mały miejski samochód, który wygląda tak jak Smart ForTwo.

ycipk-368ed2

sj

Jak kupić samochód najtaniej? Sprowadzić z zagranicy! Kliknij!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-368ed2

ycipk-368ed2
ycipk-368ed2