Trwa ładowanie...
d3sbeyr

Justin Bieber ma nowy samochód. To Lamborghini Aventador S

Gwiazdy lubią drogie samochody. Nic w tym dziwnego. Po pierwsze stać je na nie, po drugie zaś takie auta sprawiają, że mówi się o nich jeszcze więcej. Justin Bieber odebrał właśnie swój nowy nabytek, kosztujący w USA około pół miliona dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak większośc gwiazdorów, Bieber lubi drogie, sportowe samochody
Jak większośc gwiazdorów, Bieber lubi drogie, sportowe samochody (ONS.pl)
d3sbeyr

Potężny silnik V12 o mocy 740 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 690 Nm, a do tego napęd na cztery koła, który pozwala w pełni wykorzystać potworną moc samochodu. Tak najkrócej scharakteryzować można Lamborghini Aventadora S. Na taki właśnie samochód - w wersji coupe - zdecydował się piosenkarz Justin Bieber. Kanadyjczyk właśnie otrzymał zamówiony samochód, a my możemy oglądać film, przedstawiający moment dostarczenia auta pod jeden z hoteli w Laguna Beach.

Sama operacja ściągnięcia Lamborghini z lawety trwała kilka minut. Potem Bieber wykonał pamiątkowe zdjęcie, uniósł drzwi i wsiadł do samochodu. Teraz 24-latek może się cieszyć przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 2,9 s. Rozpędzenie się do 200 km/h zajmie mu 8,8 s., a do 300 km/h 24,2 s.

Bieber znany jest z sympatii dla drogich i szybkich samochodów. Wśród modeli, na które się zdecydował, można wymienić Porsche 911 Turbo, stuningowane Audi R8, Mercedesa SLS AMG czy Ferrari 458 Italię zmodyfikowaną przez firmę Liberty Walk.

d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr