Trwa ładowanie...
d2b86w3

Jeździsz używanym Mercedesem? Dostaniesz zniżkę w ASO

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeździsz używanym Mercedesem? Dostaniesz zniżkę w ASO
(zdjęcie producenta)
d2b86w3

Mercedes-Benz zaoferował właścicielom starszych modeli Kartę Klienta, która uprawni do licznych zniżek i udogodnień w serwisie.

Karta skierowana jest dla właścicieli aut Klasy A, B, C, E oraz ML, które są starsze niż 4 lata. Aby ją uzyskać należy zarejestrować swój pojazd na stronie producenta.

Posiadacze Karty Klienta otrzymają w ASO Mercedes-Benz 30-proc. zniżkę na przeglądy auta, zarówno w robociźnie jak i niezbędnych materiałach - olejach, filtrach, płynach hamulcowych czy świecach zapłonowych.

d2b86w3

Taki sam rabat dotyczy zakupu i montażu klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów, akumulatora, alternatorów, wtryskiwaczy, rozruszników oraz innych.

Dzięki Karcie można nie tylko zaoszczędzić pieniądze ale i czas. Gwarantuje ona wykonanie usług tego samego dnia oraz krótki czas oczekiwania na wizytę. Klient wraz z indywidualnie dedykowanym mu doradcą może być obecny przy kontroli stanu technicznego auta oraz zyska możliwość wejścia na warsztat w trakcie naprawy, po której jego auto zostanie umyte.

Posiadacz Karty Klienta może również liczyć na zaproszenia na premiery, prezentacje i inne wydarzenia w sieci Mercedes-Benz.

/ll

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej wybrany model Mercedesa

d2b86w3

Podziel się opinią

Share

d2b86w3

d2b86w3