Qaqwqwrqw
janusz chabior

Janusz Chabior jeździ mustangiem. Jego auto jest jak większość bohaterów granych prze aktora

Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów Janusz Chabior ma samochód dopasowany do kreacji filmowych, w jakich widujemy go najczęściej. Czarny mustang gwiazdora postawiony na czarnych kołach wygląda jak bandyta z filmów Patryka Vegi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Chabior to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów
Janusz Chabior to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Talent aktorski Janusza Chabiora pozwolił mu na wzięcie udziału w kilku wielkich produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dzięki temu aktor może sobie pozwolić na spełnienie swojego motoryzacyjnego marzenia, jakim jest ford mustang.

Zdarza się, że w mediach społecznościowych aktor obok zdjęć swojego pupila publikuje fotografie czarnego mustanga. Bywa też, że w czasie jazdy nagrywa filmy (czego akurat nie pochwalamy). Jednak nie da się nie zauważyć, że mustang Chabiora jest ważnym elementem jego życia, ponieważ zdarza się, że aktor nosi np. czapkę z logo kultowego auta.

W świecie miłośników motoryzacji to zupełnie normalne. Tym bardziej, że mustang produkowany przez Forda jest jednym z niewielu aut, które ma swoje własne indywidualne logo, którym jest pędzący koń.

Qaqwqwrqw
Fot. Instagram
Podziel się

Samochód Janusza Chabiora to wersja GT z silnikiem V8 o pojemności pięciu litrów i mocy 421 KM. Auto ma dwoje drzwi, tylny napęd i cały zapas charakteru. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu około pięciu sekund.

Fot. Instagram januszchabior
Podziel się

Obecnie na rynku powiła się odświeżona wersja auta. Mustang dostał nieco inne detale nadwozia, dostępna jest nowa skrzynia biegów, a silnik ma nieco wyższą moc. Wersja odpowiadająca pojazdowi Janusza Chabiora kosztuje ponad 200 tys. zł.

Qaqwqwrqw
Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw