Trwa ładowanie...
d2v434j

Infokioski BP i Castrola na Euro 2012

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Infokioski BP i Castrola na Euro 2012
(PAP/Lech Muszyński)
d2v434j

Już za niecałe 3 tygodnie rozpoczyna się Euro 2012. Tysiące kibiców ruszą w trasę by śledzić poczynania piłkarzy. Dla zmotoryzowanych firmy BP oraz Castrol przygotowały specjalne infokioski.

Dzięki nim będzie można dowiedzieć się jak bezpiecznie i spokojnie dotrzeć na stadion oraz sprawdzić newsy z aren piłkarskich. Infokioski staną na trzydziestu wybranych stacjach BP, głównie znajdujących się przy trasach prowadzących do stadionów.

Poza "oklepanymi" informacjami przygotowano również szereg ciekawostek. W infokiosku będzie można zapoznać się z kalkulatorem Castrol EDGE, który obliczy jakie szanse na zwycięstwo w meczu ma dana drużyna, natomiast Castrol Index wskaże, który zawodnik jest na tyle silny by zadecydować o sukcesie końcowym swojej reprezentacji.

d2v434j

Urządzenia będą przydatne nie tylko dla fanów futbolu. Z infokiosków będzie można dowiedzieć się jak przygotować auto na długą podróż, jak dbać o bezpieczeństwo samochodu i jaki dobrać olej. Znajdą się również informacje o promocjach i stacjach BP.

Pokoje i mieszkania do wynajęcia na EURO 2012 w dobrej cenie! Sprawdź!

d2v434j

Podziel się opinią

Share

d2v434j

d2v434j