Trwa ładowanie...
d2v3ii6
Informacja prasowa
Hot Dogi

Hot dog lub kawa za 0 zł na stacjach Circle K z aplikacją goodie

Od 25 czerwca do 25 lipca br. dzięki goodie można zyskać darmowy poczęstunek na stacjach paliw Circle K w całej Polsce. Hot dog lub kawa za 0 zł czekają na klientów, którzy mają w swoich smartfonach zainstalowaną aplikację zakupową goodie.
Share
Hot dog lub kawa za 0 zł na stacjach Circle K z aplikacją goodie
Źródło: Materiały prasowe, Fot: Circle K
d2v3ii6

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację goodie na swój telefon komórkowy z systemem Android lub iOS, odnaleźć ofertę Circle K i wygenerować specjalny kod. Następnie należy pokazać ten kod na dowolnej stacji paliw Circle K, by w zamian otrzymać hot doga lub kawę za 0 zł. Akcja trwa do 25 lipca br. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie www.goodie.pl.
Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie łatwo można założyć kartę stałego klienta galerii handlowej i poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie centrów handlowych, a także daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.

Już w kilka sekund można mieć goodie w swoim smartfonie i cieszyć się promocjami oraz wyjątkowymi ofertami, dostępnymi tylko dla użytkowników tej aplikacji.

d2v3ii6

Podziel się opinią

Share
d2v3ii6
d2v3ii6
Więcej tematów