Trwa ładowanie...
ycipk-24xbe4

Honda ogłosiła ceny nowego Civica

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Honda ogłosiła ceny nowego Civica
(zdjęcie producenta)
ycipk-24xbe4

*Polskie przedstawicielstwo Hondy ogłosiło ceny dziewiątej generacji modelu Civic, który pojawi się w sieci autoryzowanych salonów firmy na początku marca 2012 roku. *

Honda Civic oferowana będzie w dwóch wersjach nadwoziowych - hatchback oraz sedan, przy czym dla obu aut przygotowano kilka atrakcyjnie skonfigurowanych opcji wyposażeniowych. Bogatsze pakiety nie wpłynęły na cenę właśnie wprowadzanej na rynek nowości. Poprawiony pod względem jakości i lepiej wyposażony Civic będzie kosztował tyle samo, ile jego poprzednia generacja.

W Polsce 5-drzwiowy Civic dostępny będzie z silnikami benzynowymi o pojemności 1,4 l oraz 1,8 l, natomiast czterodrzwiową wersję modelu wyposażono w większą z tych jednostek. Na początku 2013 roku do gamy silników dołączy diesel o pojemności 1,6 l.

ycipk-24xbe4

Oba nadwozia charakteryzują się nowoczesną stylistyką pozwalającą na utrzymanie wysokiego poziomu funkcjonalności. Zastosowane w modelu nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne przyczyniły się do zwiększenia komfortu podróżowania, redukcji zużycia paliwa oraz poprawy parametrów ekologicznych.

Ceny pięciodrzwiowej wersji ze 100-konnym silnikiem 1,4 l zaczynają 64 900 zł. Najtańszy sedan wyposażony w jednostkę 1,8 l o mocy 142 KM będzie kosztował 69 900 zł.

sj

Sprawdź ceny Hondy Civic! Najlepsze oferty w sieci!

ycipk-24xbe4
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24xbe4

ycipk-24xbe4
ycipk-24xbe4