Trwa ładowanie...
d4lp7g3
d4lp7g3

Honda Jazz Światowym Kobiecym Samochodem Roku 2014

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4lp7g3

Honda Jazz triumfuje w plebiscycie „Światowy Kobiecy Samochód Roku 2014”. Model ten zwyciężył w kategorii „Samochód ekonomiczny”.

Jazz pokonała inną „Azjatkę” - Kię Soul. W jury zasiadły dziennikarki z 15 krajów całego świata, w tym 9 europejskich. Podczas oceny aut brano pod uwagę m.in. stylistykę nadwozia, funkcjonalność, elegancję, komfort, dostępność schowków w kabinie pasażerskiej czy jakość prowadzenia. Dodatkowo pod lupę wzięto atrakcyjność, seksapil oraz stosunek jakości do ceny.

Konkurs jest organizowany przez magazyn „New Zealands Womens World” piąty rok z rzędu. Jurorzy wybierają najlepsze samochody w sześciu kategoriach: samochód rodzinny, samochód sportowy, samochód ekonomiczny, samochód ekologiczny i SUV.

d4lp7g3

Honda Jazz obecnej generacji będzie oferowana w dwóch wersjach benzynowych – 1,2 i-VTEC i 1,4 i-VTEC oraz odmianie hybrydowej z systemem IMA. Pojazd powstał na globalnej, kompaktowej płycie podłogowej. Jazz zachowa układ z centralnie umieszczonym zbiornikiem paliwa, co w połączeniu z systemem składania siedzeń Magic Seats pozwoli wygospodarować dodatkową przestrzeń we wnętrzu. Na polskim rynku auto pojawi się w drugiej połowie 2015 r.

Źródło: Honda

ll/moto.wp.pl

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

Honda Jazz - duży wybór, atrakcyjne ceny. Sprawdź >>

d4lp7g3

Podziel się opinią

Share

d4lp7g3

d4lp7g3