Trwa ładowanie...
dthk0gs

Harley pokazał nowy motocykl do miasta

Nowy Harley-Davidson Street Rod to jeden z najmniejszych i najlżejszych modeli producenta z Milwaukee. Sprzęt ma klasyczny wygląd nawiązujący do motocykli, które biorą udział w wyścigach na torach ziemnych, ale jest wyposażony w nowoczesne technologie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
MY17.5 Campaign Imagery.
MY17.5 Campaign Imagery. (Harley-Davidson)
dthk0gs

Nowy Street Rod wpisuje się w obecnie panująca modę na łączenie stylu cafe racer i flat trucker. Motocykl ten bazuje na najmniejszym w ofercie modelu Street, ale ma zmienioną geometrię zawieszenia, poprawiony układ hamulcowy i zapewnia nieco inną pozycję do jazdy.

Więcej mocy i dodatkowe 1000 obr/min.

W ramie Street Roda zamontowano silnik High Output Revolution X o pojemności 750 ccm. W porównaniu do Streeta ma nieco większą moc i moment obrotowy. Jednostka ta jest wyposażona w chłodzenie cieczą. Silnik OHC 8V 60° V-Twin High Output Revolution X 750, dostarcza 18 proc. więcej mocy oraz zapewnia o 8 proc. wyższy moment obrotowy w porównaniu do motocykla Street 750. Moc maksymalna jest osiągana przy 8750 obr./min., natomiast najwyższy moment przy 4000 obr./min. Silnik zaprojektowano tak, aby zapewniał dynamikę w zakresie od 4000 do 5000 obr./min.

MY17.5 Campaign Imagery. Harley-Davidson
MY17.5 Campaign Imagery.

Motocykl Street Rod posiada 17-calowe czarne koła odlewane z aluminium z siedmioma rozdzielającymi się ramionami i nowe opony radialne Michelin Scorcher 21 120/70 R17V z przodu i 160/60 R17V z tyłu. W końcu producent wysłuchał użytkowników i zastosował dwa dwutłoczkowe zaciski oraz dwie 300-mm tarcze przedniego hamulca z układem ABS. Zapewniają one potężną i kontrolowaną siłę hamowania.

dthk0gs

Oprócz wzmocnionego silnika i poprawionego zawieszenia nowy Street Rod czerpie ze stylistyki Dark Custom Harley-Davidson. Aby nadać mu mrocznego stylu, designerzy zastosowali gruby czarny widelec i półki ozdobione nową owiewką (w kolorze dopasowanym do nadwozia) z czarnym insertem na środku. W tylnej części dominuje perforowany błotnik, który wieńczy lampa tylna i kierunkowskazy wykonane w technologii LED.

MY17.5 XG750A Street Rod. Street Rod. Harley-Davidson
MY17.5 XG750A Street Rod. Street Rod.

Motocykl Street Rod będzie dostępny w trzech opcjach lakieru:
• Vivid Black
• Charcoal Denim
• Olive Gold.

Przy obecnym kursie dolara amerykańskiego cena nowego Street Roda wynosi 36 200 złotych.

dthk0gs

Podziel się opinią

Share

dthk0gs

dthk0gs