Trwa ładowanie...

Groźna kolizja w Olsztynie. Samochód wylądował na innym aucie

Zachowanie wzmożonej ostrożności to jedna z podstawowych zasad poruszania się po drogach. Niestety, w tej sytuacji tego zabrakło. Całe szczęście, nikomu nic się nie stało.

d20d0gg
d20d0gg

Do zdarzenia doszło w Olsztynie. Jadący środkowym pasem volkswagen nagle skręcił w lewo, najechał na poprawnie poruszające się bmw. Kierujący polo stracił kontrolę nad samochodem, który obrócił się i uderzył w stojącą przy drodze lampę. Wskutek kolizji hatchback uniósł się i wylądował na bmw.

Chociaż oba samochody skończyły w tragicznym stanie, żadnemu z kierujących nic się nie stało. Badający zdarzenie funkcjonariusz zatrzymał jednak prawo jazdy 28-latka siedzącego za kierownicą volkswagena. Sprawa trafi do sądu, gdzie zostanie podjęta decyzja na temat przyszłości jego uprawnień.

Policja apeluje o rozwagę na drodze. Zmieniając pas, warto nie tylko patrzeć w lusterko, ale i obejrzeć się, by mieć pewność, że nic nie kryje się w tzw. martwym polu. Nowoczesne samochody są wyposażone z systemy ostrzegające przed niebezpieczeństwem – warto z nich korzystać.

d20d0gg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20d0gg
Więcej tematów