Qaqwqwrqw

Gran Turismo Polonia zawita w Sopocie i w Poznaniu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gran Turismo Polonia zawita w Sopocie i w Poznaniu
(Damian Katulski)
Qaqwqwrqw

Pierwsze dni lipca zapowiadają się niezwykle gorąco. Wszystko za sprawą 8. Gran Turismo Polonia. Najszybsze samochody w dniach 1-4 lipca 2012 zawitają w poznaniu, a już 30 czerwca będzie je można zobaczyć w Sopocie.

Gran Turismo Polonia tradycyjnie już odbędzie się w motoryzacyjnym sercu Polski – Poznaniu. To tam w dniach 1-4 lipca 2012 zjadą się najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody świata. Oficjalnie edycję 2012 rozpocznie ceremonia otwarcia połączona z moto-show w centrum Poznania. Nowością będzie lokalizacja pokazu, który w tym roku przeniesiony został na szerszy i dłuższy odcinek czyli ulicę Hlonda. Dzięki temu 1 lipca wszyscy obecni na miejscu wydarzenia fani motoryzacji będą mogli podziwiać możliwości jedynych w swoim rodzaju samochodów GT z całego świata. A będzie co podziwiać, gdyż w tym roku po raz kolejny organizatorzy zapowiadają pobicie rekordu frekwencji. Tym razem do stolicy wielkopolski ma zjechać aż 140 samochodów.

Jednak tegoroczne Gran Turismo Polonia to nie tylko Poznań. W sobotę, 30 czerwca w Sopocie, odbędzie się ekskluzywne pre-party. Uczestnicy GTP tym razem pozostawią swoje samochody na parkingach, by spróbować sił w zorganizowanych specjalnie z tej okazji regatach Delphia Cup. Korzystając z luksusowych polskich jachtów, kierowcy będą ścigać się na wodach Zatoki Gdańskiej. W niedzielę rano uczestnicy udadzą się do Poznania, gdzie o godzinie 15:00 na ulicy Prymasa Augusta Hlonda rozpocznie moto show. Pokaz planowo potrwa do godziny 18:00.

Qaqwqwrqw

Maserati Gran Turismo - sprawdź ceny tego "potwora"!

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw