Trwa ładowanie...
d2mhipb
Gran Turismo Polonia, czyli samochody za 23 mln euro

Gran Turismo Polonia, czyli samochody za 23 mln euro

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2mhipb

Gran Turismo Polonia to największa w Polsce impreza dla właścicieli ekskluzywnych sportowych samochodów. W dziesiątej edycji tego zlotu udział bierze 150 pojazdów o łącznej wartości ok. 23 mln euro. Właściciele najdroższych i najszybszych aut na świecie będą bawić się i sprawdzać swoje umiejętności na Torze Poznań.

Do stolicy Wielkopolski zjechało wiele imponujących samochodów. Ich wartość waha się od 50 tys. euro aż do miliona. Jednak to nie cena jest najważniejsza – przede wszystkim są to samochody sportowe o świetnych osiągach. Samych Ferrari na Gran Turismo Polonia jest ponad 50. Jak podkreślają organizatorzy – nigdzie indziej na świecie nie ma teraz w jednym miejscu tylu samochodów włoskiej marki.

d2mhipb

W 2013 roku podczas Gran Turismo Polonia miał miejsce wypadek, podczas którego prowadzony przez Norwega Koenigsegg wpadł w publiczność i ranił 20 osób. Z tego powodu, w tym roku organizatorzy zrezygnowali z pokazów na ulicach i impreza w całości będzie odbywać się na torze. Dniem otwartym dla osób chcących zobaczyć supersamochody w akcji będzie sobota. Na ten dzień przygotowano specjalne atrakcje dla widzów. Odbędzie się wyścig samochodu z helikopterem i pokazy driftu, a w specjalnej strefie będzie można pojeździć na symulatorach.

Felgi aluminiowe w obniżonych cenach. Darmowa dostawa. Sprawdź!

d2mhipb

Podziel się opinią

Share

d2mhipb

d2mhipb