Trwa ładowanie...
d2vtgwr

Gran Turismo Polonia 2015: znamy pierwsze fakty

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gran Turismo Polonia 2015: znamy pierwsze fakty
(Materiały prasowe)
d2vtgwr

Jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie powróci do Poznania w dniach 1-5 lipca 2015 r. Kolejna edycja ma przynieść jeszcze więcej atrakcji, zarówno dla uczestników jak i widzów.

Pierwsza edycja Gran Turismo Polonia odbyła się w 2005 r. Wtedy wydarzenie to było pierwszym zorganizowanym na taką skalę spotkaniem właścicieli supersamochodów w naszym kraju. Impreza systematycznie zwiększała swoją popularność. Obecnie GT Polonia ściąga ponad 150 najrzadszych samochodów świata oraz kilkadziesiąt tysięcy kibiców.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

d2vtgwr

Lipcowe wydarzenie jak co roku będzie oferować wszystko to, co Poznań ma najlepsze do zaoferowania - jazdę na torze wyścigowym w profesjonalnej oprawie w dzień i niezapomniane imprezy w nocy. Dla odwiedzających to niepowtarzalna szansa na zobaczenie niesamowitych samochodów oraz znanych postaci ze świata motoryzacji i showbiznesu. W najbliższej edycji po raz pierwszy równolegle z samochodami uczestników zostanie zorganizowana także ekspozycja supercar show z nowościami, które nigdy wcześniej nie były obecne w tej części świata.

Od Gran Turismo Polonia rozpoczęła się działalność Gran Turismo Events, jednego z europejskich liderów ekskluzywnych wypraw dla kierowców supersamochodów. Tegoroczny kalendarz Gran Turismo Events obejmuje eskapady na słynny belgijski tor Spa-Francorchamps, Nurburgring, Slovakiaring i podróże przez Europę Centralną aż po Saint-Tropez oraz przez kraje Skandynawskie.

Źródło: Gran Turismo Polonia

ll/moto.wp.pl

Duży wybór samochodów w świetnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d2vtgwr

Podziel się opinią

Share

d2vtgwr

d2vtgwr