Trwa ładowanie...
d1j6h9a

Ford na targach samochodowych w Genewie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ford na targach samochodowych w Genewie
(zdjęcie producenta)
d1j6h9a

Podczas salonu samochodowego Genewa 2015, Ford pokaże nowego Forda Focusa RS - hatchbacka o wysokich osiągach, dla którego będzie to pierwsza prezentacja na targach motoryzacyjnych - oraz debiutującego w Europie nowego Forda GT.

Ford zaprezentuje również pełną gamę modeli Ford Performance przeznaczonych na rynek europejski, na czele z nowym Fordem Focusem ST, Fordem Focusem ST z silnikiem diesla oraz Fordem Fiestą ST. Oprócz tego, na wystawie pojawi się nowy Ford Mustang w wersji Fastback i Convertible.

Konferencję zaplanowaną na 3 marca na godzinę 10:30 poprowadzą Jim Farley, wiceprezes Ford Motor Company i prezes Ford of Europe, Middle East and Africa oraz Raj Nair, wiceprezes grupy, Global Product Development Ford Motor Company. Spotkanie odbędzie się w na stoisku Forda w hali numer 5, PalExpo w Genewie.

Gamę modeli na ekspozycji Forda w Genewie uzupełnią nowe, sportowe, dynamiczne i świetnie wyposażone odmiany Fordów Edge, Kuga, Mondeo oraz S-MAX i Focus. Modele te będą wystawiane na stoisku Forda od 4 marca.

Źródło: Ford

mp/moto.wp.pl

d1j6h9a

Podziel się opinią

Share

d1j6h9a

d1j6h9a