Qaqwqwrqw

Fiatem do ślubu. Trudno o lepszy wybór w Toskanii

Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował na swoim instagramie zdjęcia ze ślubu siostry, Barbary. Wrażenie robi samochód, w którym pojawili się na tej uroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
16 maja "Piasek" poprowadził swoją siostrę do ołtarza
16 maja "Piasek" poprowadził swoją siostrę do ołtarza (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

Ślub siostry "Piaska" odbył się w Toskanii. Trudno o bardziej stylowe miejsce na tę wyjątkową uroczystość. Efektu dopełnił samochód, którym Barbara dojechała do kościoła. Wbrew niektórym doniesieniom panna młoda nie przyjechała na miejsce popularnym "maluchem", lecz coś o wiele bardziej wyszukanym. Do ślubu wykorzystano kultowego, oryginalnego fiata 500 z lat 60.

Fiat 500 z 18-konnym silniczkiem zmotoryzował Włochy i stał się jedną z ikon stylu. Wbrew pozorom zakup takiego klasycznego auta nie jest gigantycznym wydatkiem.

Qaqwqwrqw

Na zbliżającej się aukcji Ardor, dziewiątej już imprezy poświęconej pojazdom klasycznym, będzie można zakupić właśnie fiata 500L z 1971 roku. Cena wywoławcza startuje od zaledwie 22 tys. zł, a górny pułap cenowy przewidywany jest na 35 tys. zl. Z częściami zamiennymi nie ma problemu, a ceny takich samochodów klasycznych będą tylko rosnąć.

Alternatywą dla zakupu klasyka jest możliwość długoterminowego wynajmu nowego fiata 500.* Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie auta na rok, zapłacimy za niego 599 zł brutto miesięcznie.* Po roku zwracamy auto do salonu, skąd możemy odebrać nowy egzemplarz.

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw