Trwa ładowanie...
ycipk-4gh48s

Fiatem do ślubu. Trudno o lepszy wybór w Toskanii

Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował na swoim instagramie zdjęcia ze ślubu siostry, Barbary. Wrażenie robi samochód, w którym pojawili się na tej uroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
16 maja "Piasek" poprowadził swoją siostrę do ołtarza
16 maja "Piasek" poprowadził swoją siostrę do ołtarza (Instagram.com)
ycipk-4gh48s

Ślub siostry "Piaska" odbył się w Toskanii. Trudno o bardziej stylowe miejsce na tę wyjątkową uroczystość. Efektu dopełnił samochód, którym Barbara dojechała do kościoła. Wbrew niektórym doniesieniom panna młoda nie przyjechała na miejsce popularnym "maluchem", lecz coś o wiele bardziej wyszukanym. Do ślubu wykorzystano kultowego, oryginalnego fiata 500 z lat 60.

Fiat 500 z 18-konnym silniczkiem zmotoryzował Włochy i stał się jedną z ikon stylu. Wbrew pozorom zakup takiego klasycznego auta nie jest gigantycznym wydatkiem.

ycipk-4gh48s

Na zbliżającej się aukcji Ardor, dziewiątej już imprezy poświęconej pojazdom klasycznym, będzie można zakupić właśnie fiata 500L z 1971 roku. Cena wywoławcza startuje od zaledwie 22 tys. zł, a górny pułap cenowy przewidywany jest na 35 tys. zl. Z częściami zamiennymi nie ma problemu, a ceny takich samochodów klasycznych będą tylko rosnąć.

Alternatywą dla zakupu klasyka jest możliwość długoterminowego wynajmu nowego fiata 500.* Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie auta na rok, zapłacimy za niego 599 zł brutto miesięcznie.* Po roku zwracamy auto do salonu, skąd możemy odebrać nowy egzemplarz.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4gh48s

ycipk-4gh48s
ycipk-4gh48s