Trwa ładowanie...
d3jmfxi

Europejski debiut Mitsubishi Concept AR w Brukseli

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Europejski debiut Mitsubishi Concept AR w Brukseli
(zdjęcie producenta)
d3jmfxi

Podczas Salonu Samochodowego w Brukseli będzie miał miejsce europejski debiut Mitsubishi Concept AR. Zwiedzający wystawę będą mieli okazję przetestować ten model.

Pojazd scala w sobie liczne nowoczesne technologię, architekturę typu SUV/MPV oraz lekki system hybrydowy BSG z napędem pasowym rozrusznika-alternatora. Składa się on z trzycylindrowego, turbodoładowanego silnika benzynowego 1,1 (140 KM) z bezpośrednim wtryskiem i systemem zmiennych faz rozrządu, który współpracuje z systemem BSG małej mocy, litowo-jonowym akumulatorem o napięciu 48 V oraz chłodzoną powietrzem przetwornicą prądu stałego.

Sportowo stylizowany Mitsubishi Concept AR (Active Runabout) oferuje przestronną kabinę, wiele układów bezpieczeństwa oraz systemy informacyjno-komunikacyjne. Dzięki nim w przypadku wykrycia zagrożeń zostaną uruchomione odpowiednie funkcje bezpieczeństwa, jak również odpowiednio wcześnie kierowca zostanie poinformowany o konieczności dokonania naprawy lub przeglądu. Projektanci szczególny nacisk położyli na osiągnięcie jak najmniejszej masy.

Nadwozie wizualnie podnoszą koła o dużej średnicy. Uwagę zwracają też wyraźnie zaznaczone osłony powietrza, osłona chłodnicy oraz wyloty powietrza w tylnych słupkach. Wnętrze oferuje trzy sposoby rozstawienia foteli - od wersji sześcioosobowej, poprzez układ dla czterech osób i większej ilości bagażu po konfigurację wspólnej przestrzeni między 2 i 3 rzędem foteli odwróconych frontem do siebie. Pasażerowie mogą korzystać z interfejsu nawiązującego wyglądem o tabletu - wysuwa się on z bocznej części kabiny i pozwala na połączenie z Internetem.

d3jmfxi

Salon Samochodowy w Brukseli rozpocznie się 16 stycznia 2014 r. Poza Concept AR japońska marka zaprezentuje całą gamę aut oferowanych obecnie w Belgii i Luksemburgu.

Źródło: Mitsubishi

ll/moto.wp.pl

Duży wybór akumulatorów w niskich cenach na Allegro. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!Duży wybór akumulatorów w niskich cenach na Allegro. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d3jmfxi

Podziel się opinią

Share

d3jmfxi

d3jmfxi