Trwa ładowanie...

Dziewczyny na targach SEMA w Las Vegas

Share
Dziewczyny na targach SEMA w Las Vegas
d1glmii

Jak co roku, na przełomie października i listopada w amerykańskim Las Vegas odbywają się targi SEMA, na których prezentowane są samochody, poddane niezwykłym przeróbkom. SEMA, czyli Specialty Equipment Market Association, jest organizatorem targów. Zrzesza firmy, działające na rynku akcesoriów samochodowych.

Na targach prezentowane są niezwykłe samochody po niezwykłych przeróbkach, a także systemy multimedialne, specjalne opony i felgi oraz wiele innych towarów i usług. Na powierzchni około 95 tys. metrów kwadratowych prezentują się ponad dwa tysiące wystawców z całego świata – w tym producenci samochodów.

Dominują firmy japońskie i oczywiście, amerykańskie. Nie zabrakło także popularnego w Ameryce Mercedesa. Wśród tegorocznych propozycji jest między innymi: przerobiony przez firmę Five Axis Lexus GS 460, a także hybryda w stylu „hot-rod”: Nissan Altima o mocy 440 KM.

d1glmii

Wśród ciekawostek można też wymienić Nissana Maximę z pakietem ospoilerowania i nowym zawieszeniem, przygotowanego przez firmę STILLEN. Ciekawie prezentuje się również Mazda 6, upodobniona do samochodów, startujących w serii wyścigów NASCAR.

Targi SEMA to nie tylko tuningowe akcesoria i niezwykłe samochody, ale również prezentujące to wszystko, piękne dziewczyny. Więcej w naszej galerii zdjęć.

Mawi

d1glmii

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1glmii
d1glmii
Więcej tematów