Trwa ładowanie...
d19ge3u
#dziejesiewmoto: ciężarówka niszczy sygnalizatory świetlne
#dziejesiewmoto
Jakub Tujaka

#dziejesiewmoto: ciężarówka niszczy sygnalizatory świetlne

#dziejesiewmoto to komplilacja filmów o tematyce motoryzacyjnej. Dzisiejszy odcinek zaczynamy od nagrania z miejskiego monitoringu. Widać na nim jak rozpędzona ciężarówka niszczy elementy sygnalizacji świetlnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d19ge3u

Skrzyżowanie, na którym doszło do tego zdarzenia, jest wyposażone w kilka kamer, dzięki czemu każdy wypadek można tu zobaczyć z kilku punktów widzenia. To zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej z Nowobałtycką w Olsztynie. Kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą nie dostosował prędkości do warunków ruchu i nie zdążył skręcić w lewo w kierunku wiaduktu.

Ciągnik siodłowy z naczepą przewożący artykuły spożywcze przejechał prosto przez skrzyżowanie, niszcząc po drodze sygnalizatory świetlne, słupy oświetleniowe oraz inne urządzenia. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie ucierpiał, a 61-letni kierowca dostał mandat w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych.
W dalszej części programu nagrania: "miota nim jak szatan” w wersji brytyjskiej i skręt w prawo z lewego pasa zakończony wypadkiem.

d19ge3u

Podziel się opinią

Share

d19ge3u

d19ge3u