Trwa ładowanie...
d4a2o1j

#dziejesienazywo: samochód na każdą kieszeń, najnowsze gry i wakacje na Chorwacji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#dziejesienazywo: samochód na każdą kieszeń, najnowsze gry i wakacje na Chorwacji
(Fotolia)
d4a2o1j

Samochód za 5, 10 czy 15 tysięcy złotych - co można za takie pieniądze kupić? Całkiem sporo, jak się okazuje. Byliśmy, sprawdziliśmy, pokażemy.

Powiemy też, ile kosztuje ubezpieczenie nowego pojazdu - co w jakiej sytuacji najbardziej się opłaci? Naszym gościem będzie Anna Trzcińska, redaktor prowadząca "Dziennika Ubezpieczeniowego".

d4a2o1j

W części technologicznej programu zaproponujemy przegląd rynkowych nowości dla graczy. W co już można pograć, co będzie dostępne lada chwila i przede wszystkim - co jest warte waszej uwagi, a na co szkoda czasu? O tym opowie Marcin Skała, pasjonat gier komputerowych z Wirtualnej Polski.

Alicja Grabowska, jak co tydzień, pokaże ciekawe aplikacje na smartfony i tablety. Dzisiaj tematem jest muzyka - co warto pobrać, z czego korzystać do słuchania online i offline?

W #dziejesienazywo wybierzemy się też do Chorwacji - samochodem, samolotem, a może autokarem? Na własną rękę czy z biurem podróży? I co na miejscu trzeba zobaczyć? O to pytamy Klaudynę Mortkę z wakacje.pl oraz Agnieszkę Grudziąż, prowadzącą blog cromania.pl.

d4a2o1j

Podziel się opinią

Share

d4a2o1j

d4a2o1j