Trwa ładowanie...
d3xsbrh
11-05-2016 17:01

#dziejesienazywo: jak kupić skuter, co o nas wie internet i mało znane atrakcje, które warto zobaczyć w Polsce

d3xsbrh
d3xsbrh

Jeśli skuter - to jaki? Jakie informacje pozostawiamy po sobie, serfując po internecie? Jakie mało znane ciekawostki warto zobaczyć w Polsce? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym programie #dziejesienazywo.

Skutery mają wielu zwolenników, jako wygodny i szybki środek transportu w mieście. W #dziejesienazywo sprawdzamy, ile kosztuje taki pojazd, jak wybrać odpowiednią dla siebie maszynę i na co uważać, kupując sprzęt używany. Wraz z gościem - Szymonem Dziawerem z motogen.pl - powiemy też, jak bezpiecznie jeździć na skuterze i czy warto zamiast niego kupić motor o pojemności 125 cm3.

W programie sprawdzimy też, co internet wie o swoich użytkownikach. Firmy analizujące ogromne ilości danych, które internauci zostawiają po sobie w sieci (Big Data), potrafią je wykorzystać często w zaskakujący sposób. Jaki? Powiedzą o tym eksperci z firmy Cloud Technologies: Piotr Prajsnar i Maciej Sawa.

W części turystycznej przemierzymy Polskę. Na razie wzdłuż, choć wkrótce też wszerz. O co chodzi? Dwaj pasjonaci podróży - Piotr Sokołowski i Tomasz Pławski - opowiedzą o tym, jak w ciągu 30 dni przeszli Polskę z południa na północ. To co widzieli, opisali w książce. Teraz organizują drugą wyprawę - z zachodu na wschód. Nam przede wszystkim opowiedzą, co warto zobaczyć, szczególnie w miejscach, gdzie turyści zaglądają rzadziej.
Zaprasza Paweł Typiak

d3xsbrh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xsbrh
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj