Trwa ładowanie...
d2vd2sj
d2vd2sj

#dziejesienazywo: jak kupić skuter, co o nas wie internet i mało znane atrakcje, które warto zobaczyć w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2vd2sj

Jeśli skuter - to jaki? Jakie informacje pozostawiamy po sobie, serfując po internecie? Jakie mało znane ciekawostki warto zobaczyć w Polsce? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym programie #dziejesienazywo.

Skutery mają wielu zwolenników, jako wygodny i szybki środek transportu w mieście. W #dziejesienazywo sprawdzamy, ile kosztuje taki pojazd, jak wybrać odpowiednią dla siebie maszynę i na co uważać, kupując sprzęt używany. Wraz z gościem - Szymonem Dziawerem z motogen.pl - powiemy też, jak bezpiecznie jeździć na skuterze i czy warto zamiast niego kupić motor o pojemności 125 cm3.

d2vd2sj

W programie sprawdzimy też, co internet wie o swoich użytkownikach. Firmy analizujące ogromne ilości danych, które internauci zostawiają po sobie w sieci (Big Data), potrafią je wykorzystać często w zaskakujący sposób. Jaki? Powiedzą o tym eksperci z firmy Cloud Technologies: Piotr Prajsnar i Maciej Sawa.

W części turystycznej przemierzymy Polskę. Na razie wzdłuż, choć wkrótce też wszerz. O co chodzi? Dwaj pasjonaci podróży - Piotr Sokołowski i Tomasz Pławski - opowiedzą o tym, jak w ciągu 30 dni przeszli Polskę z południa na północ. To co widzieli, opisali w książce. Teraz organizują drugą wyprawę - z zachodu na wschód. Nam przede wszystkim opowiedzą, co warto zobaczyć, szczególnie w miejscach, gdzie turyści zaglądają rzadziej.
Zaprasza Paweł Typiak

d2vd2sj

Podziel się opinią

Share

d2vd2sj

d2vd2sj