Trwa ładowanie...
d3ezqjc
#dziejesięnażywo: co dalej z zabieraniem praw jazdy, najlepsze telewizory i zalety first minute

#dziejesięnażywo: co dalej z zabieraniem praw jazdy, najlepsze telewizory i zalety first minute

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3ezqjc

*Polscy kierowcy przyzwyczaili się już do nowych przepisów, który zobowiązuje policję do zatrzymania na 3 miesiące prawa jazdy, jeśli w obszarze zabudowanym prędkość zostanie przekroczona o ponad 50 km/h. Miasta zwolniły, a od marca uprawnienia czasowo straciło już ponad 10 tys. kierowców. Jednak kij w mrowisko postanowił włożyć Rzecznik Praw Obywatelskich. Skierował do Trybunału pytanie o konstytucyjność drakońskiego prawa. Tymczasem badania wskazują, że nowe przepisy poprawiły bezpieczeństwo na drogach. Co jeśli zostaną anulowane? Zapraszamy na #dziejesienazywo od godz. 18.00. *

W drugiej części programu temat konsumencki z ostatnich targów IFA w Berlinie. Z ekspertami rozmawiamy o tym jakie telewizory warto kupować i czym różnią się od siebie stosowane w nich technologie. Zastanawiamy się też nad przewagami najdroższych na rynku smartfonów. Czy za 4 tysiące złotych naprawdę dostajemy więcej niż za 1 tysiąc?

d3ezqjc

Wreszcie na koniec temat dotyczący wakacji. Co prawa sezon urlopowy właśnie się zakończył, ale z przedstawicielami branży turystycznej rozmawiamy już o następnym. Co to jest oferta first minute? Jakie są jej przewagi nad last minute i kiedy warto wybrać którą z propozycji? Pokazujemy, że na roztropnej decyzji można sporo oszczędzić.

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

Znajdź samochód swoich marzeń w najniższej cenie!

d3ezqjc

Podziel się opinią

Share

d3ezqjc

d3ezqjc