Trwa ładowanie...
d1yzmxp
d1yzmxp

#dziejesienazywo: auto na błysk, robot w ogrodzie i wakacje w Bułgarii

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1yzmxp

W dzisiejszym #dziejesienazywo - jak zabezpieczyć swój samochód po zimie, w jaki sprzęt warto zainwestować do przydomowego ogródka, a także jakie aplikacje powinien ściągnąć sobie miłośnik roślin. Na koniec porozmawiamy o Bułgarii - dlaczego warto spędzić tam urlop i ile będzie nas to kosztowało.

Auto po zimie - jak sprawić, żeby było sprawne i piękne? O co zadbać od strony mechanicznej, jakich kosmetyków używać, żeby przywrócić blask lakieru? Goście w studiu dzisiejszego programu #dziejesienazywo to Janusz Ziewiec z firmy zadbaneauto.pl i Juliusz Szalek, szef redakcji moto Wirtualnej Polski.

d1yzmxp

W części technologicznej zajmujemy się technologią w ogrodzie. Jak działają automatyczne kosiarki do trawy? Przetestowaliśmy jedną z nich - kiedy warto się zaopatrzyć w coś takiego. Alicja Grabowska opowie też o innych gadżetach, które mogą się przydać amatorom ogrodnictwa. Będzie również przegląd aplikacji, które pomagają dbać o ogród.

W części turystycznej opowiadamy o Bułgarii. Jakie miejsca warto odwiedzić, gdzie się bawić, co jeść i ile to wszystko kosztuje - o to pytamy Magdalenę Genow-Jopek, prowadzącą bloga www.bulgarka.pl.
Zaprasza Paweł Typiak

Ministerstwo Podróży poleca: BlaBlaCar najlepszym sposobem na tanią podróż!

d1yzmxp

Podziel się opinią

Share

d1yzmxp

d1yzmxp