Drobne cudeńka. Samochody w wersji mini

Większość mężczyzn to zapaleni kierowcy, a zamiłowanie do samochodów mają już od małego. Dobrze byłoby więc, by już wtedy mieli do czynienia z dobrymi autami. W ten sposób szybko staną się ekspertami w najbardziej męskiej dziedzinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pociąg do aut ma się od dziecka
Pociąg do aut ma się od dziecka (Pixabay.com)

Zabawa samochodami to codzienność wielu chłopców. Każdy ma zapewne mnóstwo małych samochodzików, dlatego kupując kolejny model, warto się zastanowić. Co więcej, dzieci potrafią być wymagające. Nie rozczaruj ich - rozważ możliwości.

Choć mówi się o nich samochodziki, te zabawki mogą być całkiem spore. Nie muszą przypominać aut, które jeżdżą po ulicach, ale pojazdy rajdowe - ze względu na szybkość i wytrzymałość. Autko rozpędza się do 30 km/h i jest odporne na uderzenia.

Można się nimi bawić zarówno w domu, jak i na zewnątrz. W zestawie znajdziemy model, pilot, akumulator, ładowarka sieciowa i bateria do pilota. Wszystko za 88 zł.

Za niższą cenę można mieć kilka modeli - aż pięć samochodzików BMW. Ten model kosztuje więcej, bo niecałe 200 zł. Za co zapłacimy? Między innymi za prędkość do 45 km/h, zasięg kontrolera do 100 m, a także dwa akumulatory.

Dla lubiących prędkość i moc chłopców idealny będzie Samochód RC Land Buster.

Prędkość nie jest najważniejsza?

Co jeśli chłopiec ma już za dużo aut, ale nie będzie cieszył się z innego prezentu?

Idealny na grudzień będzie kalendarz adwentowy w kształcie samochodu. Kiedy dziecko zje wszystkie 24 słodycze, które wyjmie z szufladek zamieszczonych na autku, produkt nie będzie do wyrzucenia. Jest drewniany, więc może posłużyć na długo.

Ponadto, jest opcja wygrawerowania logo lub dedykacji na życzenie. To sprawi, że samochodzik będzie wyjątkowy.

Ci chłopcy, dla których samochodzik to za mało, mogą bawić się autem i robotem jednocześnie. Jedno zamieni się w drugie i odwrotnie za 99 zł.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.