WP

Daniel M. chwali się przejażdżką po polskiej drodze. Na liczniku ponad 200 km/h

O Danielu M. znowu jest głośno. Na Instagramie pochwalił się przejażdżką swoim sportowym mercedesem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie prędkość na liczniku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mercedes-AMG C43 ma pod maską 390-konny silnik V6
Mercedes-AMG C43 ma pod maską 390-konny silnik V6 (Materiały prasowe, Fot: Mercedes-AMG)
WP

Jednym z prezentów ślubnych Daniela M. był sportowy sedan mercedes-AMG C43 4Matic. Jak widzimy na instagramie syna jednej z największych gwiazd disco polo, korzysta on z możliwości swojego auta.

Na swoich stories udostępnił film nagrany z przejażdżki drogą ekspresową. Widzimy, jak najpierw jedzie za wyprzedzającą ciężarówką i na desce świeci się kontrolka ostrzegająca o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Gdy ciężarówka zjeżdża, kierowca przyspiesza. Potężny silnik bez problemu rozpędza samochód do ponad 220 km/h.

Ponad 220 km/h na liczniku Zrzut ekranu/Instagram
Podziel się
WP

Nawet na polskiej autostradzie prawo zabrania rozwijania takich prędkości. Maksymalna dopuszczalna to 140 km/h, a więc ponad 60 km/h mniej. Gdyby Daniela spotkał patrol policji, mógłby liczyć się z mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi.

Sportowy mercedes ma pod maską 3-litrowy silnik V6 o mocy 390 KM. Do setki rozpędza się w 4,7 s, a prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 250 km/h. Ceny takiego auta zaczynają się od 320 tys. zł, choć mówi się, że egzemplarz Daniela M. został wyceniony na ponad 450 tys. zł.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP