Trwa ładowanie...
d1rsomh

Czy nowa aplikacja dla kierowców przebije Yanosika?

Na rynku pojawiła się nowa wersja oprogramowania na smartfona, która znacznie może ułatwić życie kierowcom. Ma ona funkcję nawigowania do celu i ostrzegania przez kontrolami prędkości. Czym różni się od popularnego Yanosika?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy nowa aplikacja dla kierowców przebije Yanosika?
(AutoRadar)
d1rsomh

Producenci AutoMapy udostępnili nową wersję swojego programu dla systemu Android pozwalającą na korzystanie z AutoRadaru. Narzędzie to służy wymianie informacji drogowych m.in o punktach kontroli, radarach czy wypadkach, korzystać mogą wszyscy kierowcy - również ci, którzy nie byli do tej pory użytkownikami AutoMapy, jak również osoby, które w tej chwili nie posiadają aktywnej licencji czasowej.

W wypowiedzi dla WP.pl, przedstawiciel procucenta Janusz Kamiński powiedział:

- Główna przewagą nad innymi aplikacjami jest fakt, ze AutoRadar jest wbudowany w AutoMape. Nie ma wiec potrzeby uruchamiania wielu programów. Uzytkownicy maja jednocześnie dostęp do mapy Polski i Europy z ogromną ilością użytecznych punktów jak również do wszystkich aktualizacji map i programu. Przez blisko 14 lat działania na rynku nawigacji AutoMapa zebrała ogromną bazę użytkowników. Jednak są w dalszym ciągu osoby, które z niej nie korzystają. Udostępnienie AutoRadaru dla wszystkich pozwoli im, dzięki okresowi testowemu, na zapoznanie się z AutoMapa jak i AutoRadarem. A mając bez licencji dostep zarówno do AR jak i wszystkich funkcji programu poza nawigacja mogą z jednej strony spokojnie korzystać z funkcji ostrzegania (i ostrzegać innych) jak również skorzystać z AutoMapy wtedy, gdy jej będą naprawdę potrzebować.

d1rsomh

Oznacza to, że jest możliwość darmowego przetestowania nowej aplikacji. Aby to zrobić, należy Podbrać AutoMapę i skorzystać z bezpłatnego 7-dniowego okresu testowego. Po jego zakończeniu tygodniowego okresu testowego użytkownicy nadal mogę korzystać ze wszystkich możliwości AutoRadaru, jednak aby kontynuować użytkowanie AutoMapy należy wykupić licencję.

Obecnie dostępna jest aktualizacja AutoMapy 4.4 dla systemu Android. Zawiera pewne nowości, m.in. prezentację w menu współrzędnych geograficznych wybranego miejsca, a także możliwość automatycznego włączania zapisu śladu GPS. Aktualizacja programu dostępna jest dla wszystkich dotychczasowych i nowych użytkowników bezpłatnie.

Program można pobrać bezpośrednio z Google Play oraz z naszych stron, gdzie znajduje się pełna lista zmian.

d1rsomh

Podziel się opinią

Share

d1rsomh

d1rsomh