Trwa ładowanie...
d7l15si

Citroen C4 Picasso z rodzinnym wyróżnieniem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Citroen C4 Picasso z rodzinnym wyróżnieniem
(zdjęcie producenta)
d7l15si

Citroen C4 Picasso został laureatem konkursu "Superprodukt 2013" czytelników "Mam Dziecko" w kategorii samochód rodzinny.

W tym roku odbyła się 11. edycja konkursu na najbardziej przyjazne produkty dla rodziców i dzieci. Adresowany jest dla młodych osób, debiutujących w roli mamy i taty lub pragnących dowiedzieć się więcej o pielęgnacji i wychowaniu dziecka w wieku 0-6 lat. Listę nominowanych produktów opracowało jury, w skład którego weszli lekarze i eksperci z dziedziny pediatrii, dermatologii, ortopedii oraz ginekologii i położnictwa. Rodziców reprezentowała znana aktorka, Joanna Moro. Ostateczny wybór należał jednak do czytelników pisma, którzy wytypowali zwycięzców w głosowaniu SMS-owym.

Auta oceniane były pod kątem ich przydatności podczas rodzinnych podróży. Szczególną uwagę zwracano na pojemność i wymiary bagażnika, wygodę przy pakowaniu, łatwość montażu fotelika oraz przestrzeń i udogodnienia dla małego podróżnika. Duże znaczenie miały również komfort jazdy, łatwość obsługi i bezpieczeństwo na drodze. W uzasadnieniu jury podkreśliło atrakcyjny design nowego Citroena C4 Picasso, wysoki komfort jazdy oraz wyjątkowe możliwości przystosowania auta do potrzeb rodziny z dziećmi.

d7l15si

Model korzysta z licznych technologii z zakresu bezpieczeństwa jazdy, których celem jest przewidywanie niebezpiecznych sytuacji na drodze i wspomaganie kierowcy, np. aktywny regulator prędkości, aktywne pasy bezpieczeństwa, system ostrzegania przed kolizją i niezamierzonym zjechaniem z pasa ruchu, funkcja kontroli martwego pola oraz system Citroen eTouch, który zapewnia funkcję wezwania pomocy z podaniem lokalizacji. Kierowca oaz pasażerowie mają do dyspozycji 537-litrowy bagażnik, gniazdo Jack, port USB, gniazdo 220 V, odtwarzacz DVD i ekrany wbudowane w zagłówki foteli przednich.

Źródło: Citroen

ll/moto.wp.pl

Akumulatory samochodowe w atrakcyjnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d7l15si

Podziel się opinią

Share
d7l15si
d7l15si