Trwa ładowanie...

Ciekawostka z ogłoszeń: fabrycznie nowy star 266 z napędem 6x6

Ciekawostka z ogłoszeń: fabrycznie nowy star 266 z napędem 6x6Źródło: olx.pl ID ogłoszenia: 261635525
d3fm6iu
d3fm6iu

*W magazynie Zasobów Nienaruszalnych przetrwał bardzo ciekawy pojazd, jakim jest star 266. Auto ma sześć kół i wszystkie z nich są napędzane. Polska ciężarówka dobrze sobie radzi w terenie, ale jej wysoka masa może stanowić problem w czasie jazdy po grząskim gruncie. *

Egzemplarz widoczny na zdjęciach został wystawiony na sprzedaż w jednym z polskich serwisów ogłoszeniowych. Auto wyprodukowano w 1980 roku i od tamtej pory przejechało zaledwie 2640 kilometrów.

W opisie ogłoszenia sprzedający zapewnia, że pojazd jest w doskonałej kondycji, co także widać na zdjęciach dołączonych do oferty. Taki wóz to gratka dla miłośników militariów, ale także dla fanów ciężkich sprzętów i wielkich silników. Pod maską tego kolosa pracuje 150-konny diesel o pojemności 6842 ccm.

d3fm6iu

Sprzedający wystawił stara za 18 tysięcy złotych. Ta cena wydaje się być atrakcyjna, a żeby się o tym przekonać, wystarczy wyszukać w sieci filmy, na których stary 6x6 pokonują przeszkody terenowe i np. pomagają przy wywożeniu drzew z lasu.

JT, Wirtualna Polska,

d3fm6iu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fm6iu
Więcej tematów