Trwa ładowanie...
dthk0gs

Chciał tym zagrać w filmie? Wstydził się czym jeździ? Okropnie wykonany Batmobil

Gdyby właściciel tego auta zaprojektował oryginalny Batmobil, nikt nie brałby superbohatera na poważnie. Ta własnoręcznie zrobiona "replika" pozostawia wiele do życzenia. A mimo to auto jeździ po drogach. I to legalnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okropnie wykonany Batmobil
Okropnie wykonany Batmobil (imgur.com)
dthk0gs

Po zdjęciach może tego za bardzo nie widać, ale samochód to toyota camry XV20. Nie ma się co oszukiwać, jest to jeden z nudniejszych samochodów kiedykolwiek produkowanych seryjnie. Być może dlatego właściciel zdobył się na odwagę, żeby przerobić go na dziwaczny Batmobil. Jak to się stało, że w ogóle ktoś dopuścił to auto do ruchu?

Okropnie wykonany Batmobil imgur.com
Okropnie wykonany Batmobil

Ułożenie przednich świateł, pomijając już nawet estetykę, jest po prostu tragiczne. Znajdują się wręcz po bokach samochodu. Wątpimy, by oświetlały drogę w odpowiedni sposób. Nie wyglądają też na przymocowane wystarczająco starannie.

Okropnie wykonany Batmobil imgur.com
Okropnie wykonany Batmobil

Zastanawia też fakt, gdzie jest wydech tego samochodu, bo raczej nie w ogromnych dwóch rurach imitujących te z Batmobilu. Z całej konstrukcji ciekawie wygląda jedynie spojler. Dla porównania, mamy kilka urywek z filmu z Batmanem z 1989. Tak wyglądał jego prawdziwy samochód.

dthk0gs

Podziel się opinią

Share

dthk0gs

dthk0gs