Borys Szyc pozuje z SUV-em Jaguara. Już wcześniej był widziany przy tym modelu

Rynek aut klasy premium należy do niemieckich producentów. W opozycji do nich stają samochody francuskie, japońskie, włoskie i brytyjskie. Te ostatnie wpadły w oko Borysowi Szycowi, jednemu z najbardziej znanych polskich aktorów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
19-11-2016 WarszawaPremiera spektaklu Ksiega dzungli foto: Daniel Wysocki/ONS
19-11-2016 WarszawaPremiera spektaklu Ksiega dzungli foto: Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl)
WP

Auta Jaguara zyskują coraz większą popularność wśród polskich celebrytów. Niedawno do ich limuzyny XF przesiadła się Małgorzata Kożuchowska, z kolei miejski crossover E-Pace stoi w garażach zarówno Małgorzaty Sochy, jak i Basi Kurdej-Szatan. Dużo wcześniej na samochód brytyjskiej marki zdecydował się Borys Szyc, który teraz pozuje z autem do zdjęć. Czyżby odebrał nowy egzemplarz?

Pod koniec 2016 roku, kilka miesięcy po tym, jak aktor odzyskał prawo jazdy zabrane za jazdę na podwójnym gazie, widywany był w flagowym SUV-ie, modelu F-Pace. Samochód najwidoczniej poszedł w odstawkę, bo egzemplarz ze zdjęcia ma inny kolor – jest ciemnoszary. Konfiguracja auta nie jest znana (poza lakierem, oczywiście), ale ceny F-Pace'a startują od 194 900 zł za odmianę z 2-litrowym dieslem o mocy 163 KM i z napędem na tył. Topowa wersja SVR ma pod maską 5-litrowe V8, które przekazuje 550 KM na wszystkie koła. Taki SUV kosztuje przynamniej 492 400 zł.

WP

Szyc wcześniej pojawił się na oficjalnym profilu na Instagramie polskiego importera Jaguara. Dziękował wtedy za wspólny wyjazd na wyścig Formuły E do Rzymu.

Jaguar F-Pace Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP