Trwa ładowanie...
d407axn
d407axn
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Wiadomości

Bez kolejek na przejściach granicznych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d407axn

Na przejściach granicznych z Ukrainą w Medyce i w Korczowej (Podkarpackie) w poniedziałek rano ruch odbywa się na bieżąco - poinformowała PAP rzeczniczka Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, kapitan Elżbieta Pikor.

"Od kilkunastu godzin wyjeżdżający na Ukrainę i przyjeżdżający do Polski na obu przejściach odprawiani są na bieżąco" - powiedziała PAP Pikor.

Na obu przejściach pracują pełne obsady celników. W poniedziałek rano na dzienną zmianę w Korczowej stawiło się 20 celników, natomiast w Medyce - 15.

"W nocy w Medyce odprawiono 62 samochody wjeżdżające do Polski i 50 wyjeżdżających na Ukrainę. Z kolei w Korczowej wyjechało 101 samochodów, a wjechało 120" - powiedziała rzeczniczka Izby Celnej w Przemyślu Małgorzata Eisenberger-Blacharska. (PAP)

d407axn

Podziel się opinią

Share

d407axn

d407axn