Trwa ładowanie...
d3vbx80

BBC potwierdziło skład prowadzących Top Gear

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BBC potwierdziło skład prowadzących Top Gear
(Eastnews)
d3vbx80

Matt Le Blanc ma powody do zadowolenia. Amerykański aktor podpisał właśnie dwuletni kontrakt z telewizją BBC, w ramach którego będzie pełnił rolę gospodarza motoryzacyjnego show - Top Gear. Obok niego pojawią się Chris Harris i Rory Reid.

Grupę prowadzących uzupełniać będą Eddie Jordan, Sabine Schmitz i naturalnie Stig. W potwierdzonym składzie nie ma oczywiście tegorocznego debiutanta w roli prowadzącego, czyli Chrisa Evansa. Brytyjski celebryta i radiowiec po pierwsze spotkał się z miażdżącą krytyką widzów kultowego programu, po drugie na jaw wypłynęły skandale obyczajowe, w których odgrywał wiodącą rolę i został ostatecznie poproszony przez stację o zrezygnowanie ze współpracy z publicznym nadawcą.

Według nieoficjalnych informacji, kontrakt popularnego Joeya z serialu "Przyjaciele" pozwoli mu zarobić ponad 2 mln funtów za sezon. Czy będzie on tym, który uchroni telewizyjny hit przed dalszymi problemami, pokaże czas.

d3vbx80

Kłopoty programu *Top Gear *zaczęły się po dyscyplinarnym zwolnieniu z pracy Jeremy'ego Clarksona, wieloletniego gospodarza programu oraz odejściu za nim pozostałych dwóch współprowadzących - Jamesa Maya i Richarda Hammonda. 23. seria programu zrealizowanego z nowym zespołem nie okazała się sukcesem i według badań miała ok. 40 proc. mniejszą oglądalność niż wcześniejsze edycje.

W tej chwili trwają już prace nad 24. sezonem, a Le Blanc, który obronił się przed krytyką widzów w tym roku, będzie miał za zadanie wyprowadzić najsłynniejszy motoryzacyjny program rozrywkowy na prostą. Może to jednak być trudne zadanie, bowiem wspomniana trójka Clarkson, May i Hammond w październiku zadebiutuje na internetowej platformie Amazon Prime z nowym show o nazwie _ Grand Tour _. To produkcja, która może storpedować plany brytyjskiej stacji telewizyjnej.

Borys Czyżewski

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d3vbx80

Podziel się opinią

Share

d3vbx80

d3vbx80