Trwa ładowanie...
d2p7mpe

Audi A1 najlepsze w raporcie niezawodności DEKRA

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Audi A1 najlepsze w raporcie niezawodności DEKRA
(zdjęcie producenta)
d2p7mpe

Audi A1 po raz drugi z rzędu zdobyło miano najlepszego mini/małego samochodu w raporcie na temat samochodów używanych, który sporządziło stowarzyszenie rzeczoznawców DEKRA.

Organizacja przygotowując zestawienie używanych aut bada ich jakość i bezpieczeństwo. Dla każdej klas, których w raporcie jest dziewięć, sporządza się profil awaryjności w trzech zakresach przebiegu. Zestawienie uwzględnia tylko te usterki, które są ważne dla przeprowadzenia oceny poszczególnych modeli, pomijane są natomiast te awarie, które wynikają z eksploatacji pojazdu. Ocenie służy wskaźnik usterkowości DEKRA (DMI).

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
W raporcie na rok 2015 znalazło się w sumie 456 modeli różnych marek. Pierwsze miejsce w klasie samochodów mini/małych zajęło Audi A1, osiągając wskaźnik DMI o wartości 93,0. Czołowe miejsca w swoich kategoriach zdobyły również inne modele czterech ringów – A5, Q5 i TT.

Uroczyste wręczenie tytułu i statuetki dla Audi A1 nastąpiło podczas gali Vip Night poprzedzającej rozpoczęcie targów Poznań Motor Show 2015.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

Audi w supercenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d2p7mpe

Podziel się opinią

Share

d2p7mpe

d2p7mpe