Trwa ładowanie...

8-latek ukradł samochód, żeby pojechać do restauracji McDonald’s. Jeździć nauczył się z poradników na YouTubie

Pewien 8-latek mieszkający w Hrabstwie Columbiana w stanie Ohio wpadł na szalony pomysł. Gdy rodzice spali, ukradł ich samochód, zabrał swoją 4-letnią siostrę i pojechali razem do McDonald’s.

8-latek ukradł samochód, żeby pojechać do restauracji McDonald’s. Jeździć nauczył się z poradników na YouTubieŹródło: Shutterstock.com
d42rjeo
d42rjeo

Jak tłumaczy miejscowy policjant, Jacob Koehler, w rozmowie z Fox8, dzieci przejechały vanem rodziców około 2 km. Oznaczało to konieczność pokonania 4 skrzyżowań, torów kolejowych, a także wykonywania skrętów zarówno w lewą, jak i w prawą stronę.

Świadkowie niecodziennej jazdy zawiadomili policję. Wszyscy jednak przy tym zgodnie twierdzą, że chłopiec przestrzegał wszystkich przepisów ruchu drogowego i stosował się do ograniczeń prędkości.

Dzieci zostały też zauważone przez przyjaciela rodziny, który o niecodziennym widoku zawiadomił dziadków. Zanim do restauracji przybyli funkcjonariusze, dzieci zdążyły nie tylko złożyć w Drive-through swoje zamówienie (burger, nuggetsy i frytki)
, ale też je zjeść. Uroku historii dodaje fakt, że chłopiec zapłacił za jedzenie pieniędzmi ze swojej świnki-skarbonki.

Na zadane przez policjanta pytanie, gdzie nauczył się jeździć, chłopiec odpowiedział, że... przed wyjściem oglądał poradniki na YouTubie.

d42rjeo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42rjeo
Więcej tematów