Trwa ładowanie...

1000 salonów Skody w nowej odsłonie

1000 salonów Skody w nowej odsłonieŹródło: Materiały prasowe
d4dj60b
d4dj60b

Salon Skody Klokocka w Pradze zamknął listę 1 000 dealerów, którzy przenieśli swoją działalność pod skrzydła nowego, korporacyjnego wyglądu. Proces rebrandingu rozpoczął się pod koniec 2013 r.

- Przekształcenie tysiąca salonów na świecie jest dla nas kamieniem milowym. Nowa placówka oferuje idealne warunki dla oferty modelowej. Jednocześnie mamy pewność, żę wszystkie procesy w salonie samochodowym są jeszcze bardziej skoncentrowane na potrzebach klientów - powiedział członek zarządu Skody ds. sprzedaży i marketingu, Werner Eichhorn.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Przedstawiciele czeskiej marki podkreślają, że celem wdrożenia nowego designu salonów jest szybka, bezpośrednia i czytelna obsługa klienta. Za odpowiednią atmosferę dbają ciepłe odcienie drewna, zaś w centralnym miejscu obiektu znajduje się ekspozycja aktualnie promowanego modelu. Zadbano też o wysokiej jakości materiały i nowe rozwiązania konstrukcyjne.

d4dj60b

Na zewnątrz architektura salonu charakteryzuje się prostymi kształtami, harmonijną kolorystyką, modularnymi elementami konstrukcyjnymi i nowoczesną koncepcją oświetlenia. Nowe obszary komunikacyjne na elewacji zewnętrznej poprawiają natomiast widoczność w dzień i w nocy.

d4dj60b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dj60b
Więcej tematów