Trwa ładowanie...
dzx2hu8

Produkcja nowego modelu DS od 2018 r.

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Produkcja nowego modelu DS od 2018 r.
(Materiały prasowe)
dzx2hu8

Fabryka PSA we francuskiej Miluzie od 2018 r. będzie produkowała nowy model marki DS. Uzupełni on jej gamę, która do 2020 r. liczyć będzie łącznie 6 modeli.

Wdrażany obecnie przez zakład plan jego przebudowy i zwiększenia wydajności produkcyjnej umożliwił przydzielenie mu w trzeciego z kolei modelu w ciągu roku, po ulokowaniu w nim produkcji dwóch modeli w czerwcu 2014 r. Na inwestycję przeznaczono ogółem 400 mln euro.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
W ramach prac modernizacyjnych cała produkcja fabryki w Miluzie, obejmująca modele Peugeot 2008, Citroen C4 i DS 4, została przeniesiona na jedną linię produkcyjną. Druga, uwolniona w ten sposób linia zostanie w ciągu najbliższych 15 miesięcy całkowicie odnowiona i przystosowana do modułowej platformy EMP2 dedykowanej przyszłym modelom z segmentów C i D.

dzx2hu8

W ramach tzw. „Nowego Kontraktu Socjalnego” PSA Peugeot Citroen zobowiązało się do uruchomienia w latach 2014-2016 produkcji co najmniej jednego nowego modelu w każdej z należących do niej fabryk usytuowanych na terenie Francji.

Źródło: Peugeot

ll/moto.wp.pl

Duży wybór samochodów w atrakcyjnych cenach. Znajdź auto swoich marzeń!

dzx2hu8

Podziel się opinią

Share

dzx2hu8

dzx2hu8