Trwa ładowanie...
d15dysi
d15dysi

„Regularna wymiana oleju silnikowego wystarczy”. Tak właśnie myśli większość użytkowników samochodów. Jednak jeśli uświadomimy sobie jak bardzo silnik jest obciążony, wtedy zdamy sobie sprawę, że zastosowanie dodatków do olei silnikowych to niezbędna czynność, dzięki której silnik samochodu zachowuje przez długi okres czasu całkowitą sprawność.

Doskonałym porównaniem dla zastosowania dodatków do oleju są witaminy, których potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania każdy człowiek, bardzo podobnie jest z sercem samochodu – silnik potrzebuje dodatków (witamin).

Dodatek do oleju silnikowego Oil Additiv, zawiera dwusiarczek molibdenu, dzięki temu przyczynia się do zmniejszenia tarcia wewnątrz silnika, a co za tym idzie do redukcji zużycia elementów silnika. Stosując dodatek można również przyczynić się do zmniejszenia zużycia oleju oraz paliwa. Dodatkowo silnik jest zabezpieczony podczas uruchamiania w niskich temperaturach dzięki temu, że dodatek pokrywa wszystkie elementy w silniku i zapewnia im optymalne smarowanie nawet w najniższych temperaturach, co czyni ten dodatek niezbędnym!

d15dysi

[

]( http://www.carfocus.pl )

d15dysi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15dysi
Więcej tematów