Škoda podała ceny Rapida po liftingu

Odmłodzona Škoda Rapid zadebiutowała na polskim rynku. Mniejszy z kompaktowych modeli czeskiej marki otrzymał nieco zmieniony wygląd nadwozia, ale też nowe jednostki napędowe i wyposażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Škoda podała ceny Rapida po liftingu
(Materiały prasowe)

Trzycylindrowy silnik 1,0 TSI (95 lub 110 KM) zastąpił jednostkę 1,2 TSI. Nieco niższa kultura pracy tego motoru to koszt, jaki trzeba ponieść za mniejsze zużycie paliwa. Jak przystało na lifting, w Škodzie Rapid przeprojektowano pas przedni i tylny, ale też dodano opcjonalne wyposażenie. Są to między innymi nowe bi-ksenonowe światła oraz systemy z zakresu bezpieczeństwa. Systemy multimedialne natomiast otrzymały funkcje Škoda Connect.

Zarówno model standardowy (liftback) jak i Spaceback (hatchback) wyceniono na 57 600 zł. Najmocniejszy, 125-konny benzyniak z dwusprzęgłową skrzynią DSG i wyposażeniem Style to wydatek 78 100 zł, natomiast 115-konny diesel z takim samym wyposażeniem, ale z manualną skrzynią został wyceniony na 79 400.

Materiały prasowe
Podziel się

Škoda jednak przewidziała od razu zniżki na Rapida. W przypadku Spacebacka jest to standardowo 4500 zł, a w liftbacku 3500 zł. Dodatkowo w cenie znalazł się pakiet przeglądów na 4 lata lub 60 000 km o wartości 2300 zł. Rezygnacja z niego pozwala obniżyć cenę o kolejny 1000 zł.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.