Trwa ładowanie...
dka0kj1

Premiera Infiniti QX30 w Sosnowcu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera Infiniti QX30 w Sosnowcu
(Materiały prasowe)
dka0kj1

Sosnowiec był miejscem światowej premiery dealerskiej konceptu Infiniti QX30. Jedyny na świecie egzemplarz, który dotychczas był wystawiany tylko podczas salonów motoryzacyjnych przyleciał do Polski z Las Vegas.

Okazją do jego prezentacji była uroczystość otwarcia nowego salonu Infiniti. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Francois Goupil de Bouille, wiceprezes marki na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Adryki. Towarzyszyli mu Marek Kondrat oraz Adam Pietkiewicz i Jacek Drogosz z Holdingu 1, w skład którego wchodzi Infiniti Polska.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
QX30 Concept jest wizją stylistyczną, która będzie inspiracją dla nowego, kompaktowego crossovera Infiniti. Koncept łączy smukłe linie coupe z elementami charakterystycznymi dla crossovera. QX30 ma pojawić się w sprzedaży wiosną przyszłego roku. W listopadzie br. w salonach pojawi się natomiast sedan Q30.

dka0kj1

Sosnowieckie Centrum Infiniti jest dopiero drugą w Europie placówką wybudowaną według nowych standardów japońskiej marki. Salon mieści się przy najbardziej ruchliwej arterii w regionie – drodze ekspresowej S86.

Źródło: Infiniti

ll/moto.wp.pl

dka0kj1

Podziel się opinią

Share

dka0kj1

dka0kj1