Trwa ładowanie...
d4190wq

Nadjeżdża nowa Honda Civic

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nadjeżdża nowa Honda Civic
(zdjęcie producenta)
d4190wq

Japoński producent na targach w Paryżu przedstawi najnowszą wersję swojego światowego przeboju - modelu Civic. Auto zmodernizowano z zewnątrz i wewnątrz, a wersje hatchback i sedan trafią do sprzedaży na początku 2017 r.

Nowy Civic to najpopularniejsza marka Hondy na świecie. Producent wszystkie detale dotyczące nowej generacji pojazdu ujawni podczas jego premiery. Jego najnowsza, dziewiąta generacja weszła do sprzedaży w Europie w 2011 roku, kontynuując "kosmiczny" styl rozpoczęty w 2005 r. przez poprzednią wersję. Teraz, sądząc po ujawnionym detalu, nie należy spodziewać się rewolucji w tym względzie i Civic nadal będzie jednym z bardziej futurystycznych kompaktów na rynku.

Honda Civic jest produkowana od 1972 r. Do tej pory do klientów trafiło niemal 18 milionów tych aut. Na rynku amerykańskim sprzedawana jest nieco inna wersja auta niż w Europie (tam od roku oferowana jest 10. generacja modelu) i od lat jest to jeden z najchętniej kupowanych kompaktów.

d4190wq

Nowy europejski Civic będzie dostępny jako pięciodrzwiowy hatchback oraz sedan (nie na wszystkich rynkach). Produkcją tego drugiego zajmie się turecka fabryka koncernu w Gebze.

Honda Civic Prototype

BC

d4190wq

Podziel się opinią

Share

d4190wq

d4190wq