Trwa ładowanie...
ycipk-10apge

Kolejny piękny Francuz

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny piękny Francuz
ycipk-10apge

Citroen opublikował zdjęcia następcy wysłużonego modelu C3, auto będzie nosiło takie samo oznaczenie, jak poprzednik. Nowy C3 wejdzie na polski rynek już na początku przyszłego roku.

Podziel się

Francuzi twierdzą, że nowy model będzie miał wszystkie najlepsze cechy poprzednika, poprawione, uzupełnione oraz opakowane w nową karoserię. Zdaniem koncernu samochód będzie miał największą w klasie przestrzeń wewnątrz kabiny. Nowy C3 ma mieć również poprawione właściwości jezdne. Wszystko to ma sprawić, że samochód będzie nie tylko autem rodzinnym, ale również firmowym.

ycipk-10apge

Jego wyróżnikiem będzie panoramiczna, przednia szyba, o dźwięcznej nazwie Zenith. Ma ona zapewnić nie tylko doświetlenie wnętrza auta, ale również poprawić bezpieczeństwo jazdy. Niestety w lakonicznym komunikacie prasowym nie ma ani słowa o tym, czy za piękne widoki w podróży przyjdzie nam dopłacić.

* ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NOWEGO CITROENA *

Podziel się

Nowy Citroën C3 wytwarzany jest we Francji, w fabrykach w Aulnay i Poissy. Jak zapewnia producent, aby uniknąć kłopotów i wpadek, przed wprowadzeniem do sprzedaży samochody testowe pokonają ponad 2 miliony kilometrów.

ycipk-10apge

Już na pierwszy rzut oka widać, że francuscy styliści nie spoczęli na laurach, jakie zdobyli za nowego C5 i dalej ciężko pracują. Kolejny nowy Citroen może urzekać swoją wyjątkową i oryginalną urodą. Pozostaje mieć nadzieję, że auto nie jest tylko wyjątkowo fotogeniczną brzydulą.

Jakub Wielicki

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10apge

ycipk-10apge
ycipk-10apge