Trwa ładowanie...
ycipk-387yjz

Fiat 500X Black Tie: pokazowy elegant

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fiat 500X Black Tie: pokazowy elegant
(zdjęcie producenta)
ycipk-387yjz

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie zadebiutował pokazowy egzemplarz Fiata 500X „Black Tie”.

Nadwozie wykonano nowatorską techniką „wrap-paint”, która łączy chromowaną powłokę z tradycyjnym lakierem. W efekcie powstał elegancki efekt „jodełki”, wzbogacony o belki bazowe na dachu i lakierowane klamki z litego drewna.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Podsufitkę i górną część słupków wykonano z czarnego jeansu, bez przeszyć. Daszki przeciwsłoneczne pokryto kaszmirem ze skórzanymi, czarnymi lamówkami, natomiast klamki i lampy sufitowe polakierowano odpowiednio w kolorze matowej czerni. Z czarnej alcantary z ciemnymi przeszyciami zostały wykonane dolne części słupków, listwy progowe oraz maty antypoślizgowe w wejściu drzwi przednich i tylnych.

ycipk-387yjz
(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Zewnętrzne poszycie tapicerki foteli pokrywa jeans, natomiast siedziska – kaszmir z lamówką z czarnej skóry i ściegami w kolorze „lodu”. Cała deska rozdzielcza, panele oraz tunel środkowy pokryto czarną alcantarą, natomiast wstawki na panelu w połowie kaszmirem i w połowie jeansem. Wewnętrzne listwy drzwi przednich, konsolę centralną, niektóre elementy deski rozdzielczej oraz cały panel pokrywy bagażnika wykonano z litego drewna.

Auto zostało zindywidualizowane przez ekspertów z Garage Italia Customs.

Źródło: Fiat

ycipk-387yjz

ll/moto.wp.pl

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-387yjz

ycipk-387yjz
ycipk-387yjz