Trwa ładowanie...
ycipk-2t1lxs

Zlot Harley-Davidson we Wrocławiu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zlot Harley-Davidson we Wrocławiu
(Materiały prasowe)
ycipk-2t1lxs

16 maja odbędzie się FH-DCE Super Rally 2013, największy zlot motocyklowy poświęcony marce Harley-Davidson w Europie. Impreza potrwa do 20 maja.

Organizatorzy spodziewają się przybycia 12 000 uczestników z całego kontynentu. Na Stadionie Olimpijskim, który na czas zlotu przeobrazi się w motocyklowe miasteczko o powierzchni 25 hektarów pracować będzie ok. 200 osób, wspieranych przez niemal 100 wolontariuszy. Teren zostanie ogrodzony prawie 12 km płotów.

Do dyspozycji motocyklistów przygotowano kilkadziesiąt punktów gastronomicznych i handlowych. W programie zlotu są koncerty 22 zespołów coverowych, pokazy najpiękniejszych motocykli, zorganizowane wycieczki po najpiękniejszych regionach Dolnego Śląska oraz szkolenia z bezpieczeństwa na drogach i udzielania pierwszej pomocy poszkodowanych w wypadkach.

ycipk-2t1lxs

FH-DCE Super Rally Wrocław 2013 jest imprezą zamkniętą i biletowaną, dedykowaną miłośnikom motocykli Harley-Davidson oraz gościnnie Indian i Buell. Gospodarzem jest Europejska Federacja Klubów Harley-Davidson - ogromna społeczność zrzeszająca 80 klubów i 35 000 członków z całej Europy. Będzie to pierwszy taki zlot organizowany w naszym kraju.

Źródło: superrally.pl

ll/moto.wp.pl

Motocykle w supercenach. Sprawdź oferty!

ycipk-2t1lxs
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2t1lxs

ycipk-2t1lxs
ycipk-2t1lxs