Uważaj na łosia

Obraz
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Na co stać łosia wybiegającego z lasu? Ten w spektakularny sposób zniszczył dwa samochody.

O tym, że leśne zwierzęta mogą być niebezpieczne dla jadących samochodów, wie każdy kierowca. Na szczęście tylko nieliczni mają na koncie takie spotkania. To, które można zobaczyć na poniższym filmie z pewnością nie należy do typowych.

Wybiegający z lasu łoś najwidoczniej nie przypuszczał, że jadący drogą samochód porusza się ze sporą prędkością. Uderzone przez auto zwierzę zostało podbite i w locie trafiło w pojazd jadący z naprzeciwka.

I niech ktoś powie, że akcje polskich leśników, takie jak "Jedź łośtrożnie", nie mają sensu.

tb/

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY