Trwa ładowanie...
d24nd4y
d24nd4y

Skoda zapowiada nowego Superba

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d24nd4y

Skoda zapowiada debiut nowego Superba. Flagowy model czeskiej marki zostanie pokazany w połowie lutego 2015 r.

Zbudowana w zupełności od zera nowa wersja Superba właśnie zakończyła z powodzeniem swoje ostatnie testy przeprowadzane m.in. na południu Europy. Przedstawiciele Skody podkreślają, że pojazd przesunie się w wyższy region klasy średniej - dzięki ekspresywnej stylistyce, zmienionymi proporcjami, dużą ilością przestrzeni i pojemnością bagażnika, innowacyjną technologią oraz wysoką jakością wykonania.

* Ile wart jest twój samochód? Możesz się łatwo przekonać *

d24nd4y

Auto wykorzystuje koncepcję MQB i ma wprowadzić do swojego segmentu zalety zarezerwowane dotychczas dla samochodów klasy wyższej. Nie zabraknie nowych rozwiązań w dziedzinie komfortu, rozrywki i synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, bezpieczeństwa, ekologii, osiągów i niskich kosztów eksploatacji.

- Nowa Skoda Superb będzie najlepszym naszym modelem, jaki kiedykolwiek powstał. Pojazd odpowie na potrzeby nowych grup klientów zarówno z sektora biznesowego, jak i prywatnego. Warto też podkreślić, że Superb wyznaczy kierunek rozwoju skody - powiedział prezes czeskiej marki, Winfried Vahland.

Trzecia generacja Skody Superb zostanie zaprezentowana po raz pierwszy na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie. Samochód stoi na szczycie gamy modelowej Czechów od 2001 r. Przez ten czas dostarczono klientom ponad 700 000 egzemplarzy.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

Sprawdź cenę wybranego modelu Skody!

d24nd4y

Podziel się opinią

Share

d24nd4y

d24nd4y